Certyfikowany Auditor w branży motoryzacyjnej

W ramach "Akademii kompetencji MCS" możecie Państwo uzyskać certyfikat potwierdzający wiedzę i umiejętności Auditora  w Systemie Zarządzania Jakością w przemyśle motoryzacyjnym. Dzięki uczestnictwu w akademii "Certyfikowany Auditor w branży motoryzacyjnej" realizowanej przez MCS spełnicie szczegółowe wymagania IATF 16949:2016 dotyczące kompetencji auditorów wewnętrznych. W ramach szkoleń składających się na akademię, poznacie:

  • ogólne wymagania dotyczące auditowania w Systemie Zarządzania Jakością w przemyśle motoryzacyjnym,
  • wymagania standardu IATF 16949:2016, które są niezbędnym elementem wiedzy auditora wewnętrznego,
  • zasady przygotowania się do auditu, jego realizacji i sposobu raportowania, które opisane zostały w normie ISO 19011:2018,
  • zasady oceny i interpretacji dokumentacji wynikającej z narzędzi jakości - core tools.

Odpowiednio kompetentny auditor może wskazać zgodności systemu, jak i określić obszary do doskonalenia. Właściwie dobrana i przeszkolona grupa auditorów, jest celem każdej organizacji, dlatego też przygotowaliśmy akademię "Certyfikowany Auditor w branży motoryzacyjnej" na którą składają się następujące szkolenia:

Ukończenie powyższych szkoleń pozwoli przystąpić do egzaminu, po zdaniu którego otrzymacie Państwo certyfikat potwierdzający, że zdobyliście wiedzę niezbędną do realizacji auditów wewnętrznych w Systemie Zarządzania Jakością zgodnym z IATF 16949:2016.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani niniejszą "Akademią kompetencji MCS" zapraszam do kontaktu telefonicznego lub wysłanie wiadomości e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.