Certyfikowany Pełnomocnik Systemu Zarządzania BHP

Realizując wybrane szkolenia w firmie MCS możecie Państwo skorzystać z akademi kompetencji "Certyfikowany Pełnomocnik Systemu Zarządzania BHP". Uczestnicząc w określonych szkoleniach macie możliwość potwierdzić wiedzę i kompetencje jakie musi posiadać osoba odpowiedzialna za System Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy.

Osoba odpowiedzialna za nadzorowanie Systemu Zarządzania BHP musi posiadać wiedzę odnośnie m.in.:

  • planowania i nadzorowania systemu,
  • realizacji auditów wewnętrznych,
  • identyfikacji i weryfikacji spełnienia wymagań prawnych i innych wymagań,
  • planowaniu i testowaniu sytuacji awaryjnych w obszarze BHP.

Podczas szkoleń połączonych z praktycznymi szkoleniami osoby chcące być Pełnomocnikami Systemu Zarządzania BHP, jak i czynni pomocnicy poznają lub rozszerzą swoją wiedzę w tym zakresie.

W akademię kompetencji "Certyfikowany Pełnomocnik Systemu Zarządzania BHP" składają się szkolenia:

Ukończenie powyższych szkoleń pozwoli przystąpić do egzaminu, po zdaniu którego otrzymacie Państwo certyfikat potwierdzający, że zdobyliście wiedzę niezbędną do pełnienia obowiązków Pełnomocnika Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy zgodnego z ISO 45001:2018.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani niniejszą "Akademią kompetencji MCS" zapraszam do kontaktu telefonicznego lub wysłanie wiadomości e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.