Certyfikowany Pełnomocnik Systemu Zarządzania Jakością

W Systemie Zarządzania Jakością zgodnym z wymaganiami ISO 9001:2015, nie ma obowiązku wyznaczania Pełnomocnika ds. systemu. Pomimo tego w bardzo wielu organizacja nadal jest takie stanowisku lub rolę tą powierza się jednemu z kierowników organizacji. Aby właściwie wykonywać zadania związane z zapewnieniem zgodności systemu z wymaganiami oraz go rozwijać potrzebna jest specyficzna wiedza oraz znajomość różnych wymagań. 

Firma MCS umożliwia Państwu zdobycie niezbędnej wiedzy i uzyskanie właściwego poziomu kompetencji związanych z rolą Pełnomocnika ds. jakości. Opracowaliśmy akademię kompetencji "Certyfikowany Pełnomocnik Systemu Zarządzania Jakością", w ramach której poznacie Państwo:

  • jakie są wymagania normy ISO 9001:2015
  • jakie są zadania i role Pełnomocnika Systemu Zarządzania Jakością
  • jak realizować audity wewnętrzne systemu.

Podczas szkoleń i warsztatów będzie Państwo mogli także wymienić uwagi z doświadczonym trenerem i poznać tajniki związane z nadzorowaniem i rozwijaniem Systemu Zarządzania Jakością.

Aby otrzymać certyfikat zaświadczający kompetencje na stanowisku Pełnomocnika Systemu Zarządzania Jakością należy ukończyć następujace szkolenia:

Ukończenie powyższych szkoleń pozwoli przystąpić do egzaminu, po zdaniu którego otrzymacie Państwo certyfikat potwierdzający, że zdobyliście wiedzę niezbędną do pełnienia obowiązków Pełnomocnika Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z ISO 9001:2015.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani niniejszą "Akademią kompetencji MCS" zapraszam do kontaktu telefonicznego lub wysłanie wiadomości e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.