Certyfikowany Pełnomocnik Systemu Zarządzania Jakością w branży motoryzacyjnej

Akademia kompetencji "Certyfikowany Pełnomocnik Systemu Zarządzania Jakością w branży motoryzacyjnej" została opracowana, aby potwierdzić wiedzę i kompetencje osób przygotowujących się do objęcia lub będących Pełnomocnikami Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z wymaganiami IATF 16949:2016.

W ramach odpowiednio dobranych szkoleń ich uczestnicy dowiedzą się jak złożony i rozbudowany jest system w ramach którego produkuje się wyroby motoryzacyjne. W trakcie szkoleń przedstawione zostaną szczegółowe informacje dotyczące:

  • wymagań normy ISO 9001:2015 oraz IATF 16949:2016
  • podstawowych zadań i obowiązków Pełnomocnika Systemu Zarządzania Jakością
  • sposobu realizacji auditów wewnętrznych systemu
  • sposobu wdrażania nowych wyrobów
  • wymagań co do dokumentacji procesu w Systemie Zarządzania Jakości

Aby uzyskać certyfikat potwierdzający kompetencje Pełnomocnika Systemu Zarządzania Jakością w branży motoryzacyjnej należy uczestniczyć w następujących szkoleniach:

Ukończenie powyższych szkoleń pozwoli przystąpić do egzaminu, po zdaniu którego otrzymacie Państwo certyfikat potwierdzający, że zdobyliście wiedzę niezbędną do pełnienia obowiązków Pełnomocnika Systemu Zarządzania Jakością w branży motoryzacyjnej zgodnego z IATF 16949:2016.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani niniejszą "Akademią kompetencji MCS" zapraszam do kontaktu telefonicznego lub wysłanie wiadomości e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..